english

Reference

Jakub Kadlec

Klub chovatelů grifonků a brabantíků

Jako pořadatel klubových a speciálních výstav každý rok jsem řešil dilema, jaké ceny pro vystavovatele zajistit. Úplnou náhodou jsem narazil na web chovatelské stanice Petry Kappelové, kde mě zaujaly na jedné fotogafii kokardy na české poměry neuvěřitelných rozměrů. Jaké bylo mé překvapení, když na dotaz, kde se dají sehnat, mi bylo odpovězeno, že jejich výrobou se zabývá právě paní Kappelová. Objednal jsem u ní tedy kokardy pro Klubovou výstavu, kterou posuzovala zahraniční rozhodčí z Anglie, kde kokardy patří k tradičnímu ocenění a jsou používány více než poháry. Paní Kappelová po objednávce prošla výběr barev, design vnitřního loga, dodací lhůtu a další. V průběhu výroby mi byly také zaslány fotografie ke konzultaci. Celkový servis mohu hodnit jako maximálně profesionální.

Finální kokardy pro oceněné psy vzbudily patřičný ohlas a nadšení. Určitě služeb paní Kappelové rádi využijeme i v budoucnu. Mohu ji vřele doporučit. Kokardy, jaké vyrábí, se stanou ozdobou každé výstavy a netradiční cenou pro oceněné psy.
Eva Voborníková

předsedkyně Czech Deerhound Clubu

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Petře Kappelové za nádherné kokardy pro BOB a BOS pro naši první Klubovou výstavu Czech Deerhound Clubu. Kokardy od ní jsme měli možnost vidět už na výstavách pořádaných WDK v předešlých letech. Vždycky budily zaslouženou pozornost nejen vystavovatelů, ale i zahraničních rozhodčích, kteří je předávali vítězům. Více než slova, hovoří fotografie.
Edita Dobrovolná

chovatelka a spoluorganizátorka Tullamore Cup

Když jsme v roce 2007 pořádali první ročník speciální vlkodaví akce Tullamore Cup, hledali jsme nějaké pěkné kokardy a žádný z českých výrobců nás svojí nabídkou neoslovil. Až se Petra, která byla spoluorganizátorkou, rozhodla, že kokardy vyrobí sama. Posílala fotky a jak kokardy přibývaly, byla jsem čím dál nadšenější. Byly krásné a originální a dodnes mají ty dvě, které jsme ten rok vyhráli, čestné místo v naší sbírce trofejí. Neviděla jsem v ČR zatím nikoho, kdo by měl kokardy tak nápadité, vkusné, pečlivě vypracované.... a obrovské :-).
Lucie Drábová

Měla jsem možnost obdivovat několik kokard vyráběných Petrou Kappelovou, jednu z nich jsem dokonce se svým psem na KLV 2009 vyhrála. Jednalo se o překrásnou 6ti řadou bílo-mordou kokardu. Všechny kokardy, které jsem viděla, jsou pečlivě a precizně zpracované a zároveň jsou nápadité. Jedná se opravdu reprezentativní výrobky, které musí potěšit každého držitele.

Petra Kappelová, Slámova 38, 130 00 Praha 10 - Nedvězí, llawondyss@gmail.com, 728 410 600. Design: appelpay.com